Informace pro nováčky
  Představení

Kromě schůzek jezdíme některé víkendy na jednodenní či dvoudenní výpravy. Přes prázdniny během školního roku míváme velkou akci s dalšími oddíly našeho střediska – patří mezi nejpopulárnější akce u nás. A konečně každé prázdniny jezdíme na letní tábor.

Náš oddíl poskytuje dětem a mládeži příležitost prožít nevšední chvíle, zahrát spoustu her a poznávat dosud nepoznané v partě stejně starých dětí. Umožňuje vytvářet kamarádství, překonávat sebe sama, učit se samostatnosti i práci ve skupině. Jde tedy o všestrannou a pestrou výchovu.

A co si pod tím představit? Hry, ve kterých se děti musí prosadit samostatně, překonávat své vlastní dosavadní výkony například na překážkových dráhách, nebo naopak sehraně spolupracovat se svými vrstevníky, aby zvládli tajnou zprávu předat na místo určení v co nejkratším čase. Učíme se používat mapu a buzolu, ale neváháme se také vydat najít nějakou geocache pomocí GPS.

Dalo by se pokračovat dlouho, ale nejlépe naši činnost poznáte, když se na nás příjdete podívat :-)

Jak se dostat do klubovny na Slovinské 41?
  • První možností je vystoupit na zastávce Jungmannova (tramvaj číslo 1 a 6) a vydat se po ulici Jungmannova směrem nahoru. Na první odbočce pak zatočit doleva a jste tam.
  • Druhou možností je vystoupit na zastávce Charvatská (trolejbus číslo 32) a vydat se po ulici Dobrovského dolů. Na první odbočce zatočit doleva a jste tam.
  • Příjezd autem je možný po ulici Dobrovského od Palackého třídy.

Jak se dostat do klubovny na Mozolkách 52?

Klubovna je ve stejné budově jako knihovna Jiřího Mahena.

• První možností je vystoupit na zastávce Makovského náměstí (trolejbus číslo 34 a 36) a vydat se po ulici Mozoky směrem dolů. Na první odbočce pak zatočit doleva a jste tam.
  • Druhou možností je vystoupit na zastávce Přívrat (trolejbus číslo 30 a autobus číslo 44/84) a vydat se po ulici Přívrat směrem k Makovského náměstí. Na druhé odbočce zatočit doprava dolů. Pak na první odbočce doleva a jste tam.
  • Třetí možností je vystoupit na zastávce Mozolky (tramvaj číslo 3 a 11) a vydat se po ulici Mozolky nahoru. Na druhé odbočce zatočit doprava a jste tam.
  • Příjezd autem je možný po ulici Mozolky od Makovského náměstí.

Správa stránek: Miki - stuchlej@gmail.com Čtverka Brno 2014